Kopertówka Kuferek Listonoszka Torebka damska Torebka kuferek lakierowana

Na każdą okazję inna torebka – w jakich sytuacjach sprawdzi się kopertówka, kuferek lub mała listonoszka?

Choć każda z nas chciałaby, żeby jedna torebka pasowała do każdej stylizacji, niestety nie da się tego zrobić. Okazuje się bowiem, że rozmaite modele zostały przeznaczone na konkretne potrzeby kobiet. Oznacza to, że lakierowany kuferek może nie pasować na elegancki bal, a mała kopertówka do pracy. Na co zatem należy zwrócić uwagę, aby model został odpowiednio dobrany? Odpowiedzi na to pytanie szukajcie w poniższym tekście.

Mała listonoszka vs kopertówka

Przyglądając się kopertówce, nie da się ukryć, że ta niewielka torebka ma ukrytą moc. Choć nie zmieści się do niej zbyt dużo, bo tak naprawdę jedynie karta do bankomatu, telefon i dokumenty, nadaje całej stylizacji niebywałej elegancji. Właśnie dlatego wybierana jest przez kobiety na rozmaite bale, przyjęcia, czy kolację z ukochanym.

Podobnym, choć nieco większym egzemplarzem jest mała listonoszka. Wspomniana torebka pozwala zabrać ze sobą niewiele rzeczy. Nie sprawdzi się jednak na oficjalnych wyjściach. Jest po prostu za mało elegancka. Niemniej jednak uwielbiają ją kobiety, które nie muszą nosić w torebce całego placu zabaw, połowy biura i drogerii zarazem. Warto na nią postawić, kiedy wybieracie się na zakupy lub na spotkanie z przyjaciółką.

Jeśli jednak macie dzieci lub nie lubicie nosić zakupów w dodatkowych reklamówkach, nie pozostaje Wam nic innego, jak postawić na dużą i pojemną shopperkę. Dzięki niej nie tylko zmieścicie zabawki, pieluchy i mokre chusteczki, ale także podstawowe zakupy, które robicie codziennie w przy osiedlowym sklepiku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *